Anonym*****

Chtěla bych se zeptat jestli máte prosím někdo zkušenost s nakupováním na WISH ?? Více v doplňujicích informací.

Když si něco objednám .Dojde mi to co si objednám? Přijde mi zboží nepoškozené? Nebo u oblečení , dostane se ke mně správná velikost ? Atd…Prosím , jestli někdo máte zkušenosti ,budu ráda za jakoukoliv z nich.

Nejlepší odpověď
Roman71

Na Wish.com (také Geek.com) občas něco levnějšího nakoupím.
Většinou je to elektronika. S nakupováním oblečení a obuvi je to poněkud komplikovanější. Pokud nezadáte správné rozměry, může nastat problém s reklamací textilního výrobku. U elektroniky mi většinou byly vráceny peníze zpět na účet, pokud něco nefungovalo tak jak mělo, nebo výrobek neodpovídal uvedeným parametrům, takže s tím problém zatím nebyl.

Hlídejte si hodnocení prodejců, počty objednávek a příspěvky od zákazníků 🙂
Prodejce dostane od Wish.com (Geek.com) peníze až po tom, co potvrdíte přijetí zboží. Jinak vás v termínu ukončení takzvané ochranné lhůty pro zaslání kontaktuje zákaznická podpora a ptá se, zda jste nezapomněla potvrdit přijetí zboží, zda zboží dorazilo v pořádku a zda jste se zbožím spokojená.

Jen pro představu dodávám pár zajímavostí..
Objednával jsem před pár lety z Wish.com USB zvukové karty (vypadají jako FlashDisk s Jack konektory), cena cca 25Kč/kus. Po vybalení a otestování zásilky jsem zjistil, že jedna nefunguje. Po reklamaci zboží mi prodejce do týdne poslal peníze zpět na účet za obě zvukové karty.Ta druhá funguje dodnes.
Později jsem kupoval za necelé tři stovky kamerku se záznamem do auta. Funguje dobře, až na jednu docela zásadní „maličkost“ a tou je objektiv. Kamerka měla uvedený úhel záběru 170°, ale jednoduchým testem jsem zjistil, že zabírá pouze 30°. Odeslal jsem snímky z měření úhlu záběru prodejci s vyjádřením nespokojenosti s výrobkem a odlišnostmi v parametrech. Prodejce se omluvil a poslal celou částku za zboží zpět na účet. Kamerka mi zůstala.

Další odpovědi
nyjono

Mám pár drobností, oblečení ne.
Zatím bez problému.

iceT

Hlasuju pro nekupování. Ceny jsou sic velmi nízké, ale nemůžete si zboží očuchat, osahat. Koupila jsem flashku 1 tb, fungovala chvilku, známí mi řekli, že flashka o takové velikosti je nesmysl. Na ponožky, co vypadají jak flák masa, čekám dodnes. Kamarádka si objednává prádlo, vždy nejmenší velikost, a stejně v tom plave. Asi prostě mám smůlu.