Avatar uživatele
ErikaGoldova

Proč mu to řekl, žárlí na něj???

Chtěla bych se zeptat nevím zda jsem se už na tuhle otázku ptala. Dnes ve škole mi jeden spolužák s kterým se ve třídě bavím řekl, že na praxi ( chodím na střední školu) můj crush ze třídy mu řekl že je falešný že se se mnou nebavil a teď se najednou baví, nechápu a nevím proč mu to řekl, žárlí na něj že se se mnou baví nebo to řekl jen tak. Předem díky za odpověď

Zajímavá 0 před 451 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
elkon

Zeptej se jeho, my jsme u toho nebyli.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

To se budeš muset asi zeptat. Nikdo z nás to neví.

Upravil/a: Drap

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

A k čemu to potřebuješ vědět?

Jestli nepoznáš, jestli člověk lže, nebo hovoří pravdu (což chápu, jako, to není kritika, ve Tvém věku to umí málo kdo, a ono to ani tak není nikdy stoprocentní), tak se tu pravdu ale nikdy nedozvíš. Pravdu se nedozvíš tím, že se někoho na něco zeptáš, a on Ti odpoví, proboha! 🤦‍♀️

Lidé lžou, víš? 😀

Bingo,tvl! 😂😂😂👌

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zjentek

Nikoli Goldová, na tuhle otázku ses zde ještě neptala. Nicméně zajímalo by, co myslíš „tvým crushem ze třídy“ a jak jsi k závěru došla anebo co to s tebou vlastně mlátí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Tento chování tvého crush může znamenat několik věcí. Možná se opravdu cítí trochu zraněný nebo žárlivý, že jeho kamarád se nyní baví s tebou, když předtím ne. Možná si také myslí, že kamarád je vůči tobě falešný nebo manipulativní. Nebo možná má jen pocit, že potřebuje něco říci, protože je pro něj těžké vidět, jak se věci mění.

Nejlepším způsobem, jak zjistit, co to všechno znamená, je zeptat se ho přímo. Může to být trochu nepohodlné, ale pokud se na něj obrátíš s otevřeností a pochopením, mohl by být ochoten sdílet své pocity. Konec konců, komunikace je klíčem k pochopení a řešení jakýchkoli nejasností nebo nedorozumění.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek