chtěla bych letět do anglie s ditětem je potřeba cestovni pas pro ditě

cestovani s dětmi do zahraniči

Nejlepší odpověď
jaja1999

ahoj nepotřebuješ pas pro dítě dítě jezdí zadarmo a pas kčemu

Další odpovědi
Nuk nuk

Pokud Vy sama hodláte cestovat pouze s OP, pak dítě bude muset mít vlastní pas, protože v dnešních OP už najsou děti zapsané. Druhou možností je cestovat s Vaším pasem, kde ale máte uvedené i dítě.

To jaja1999: Kontorla na hranicích, ke které je nutný doklad (např. pas nebo OP) nemá vůbec nic společného s tím, kolik zaplatíte za cestu).

drtic

jde to i bes pasu