mata97

Chtěla bych fotku vedle Eminema! Nápad? :)

Ahojky lidi, jsem veliká milovnice Eminema a chtěla bych s ním mít fotku, samozřejmě jet za ním a poprosit ho o vyfocení asi nebude tak jednoduché, napadlo mě tedy, že bych si svou fotku vložila do jeho a to takhle: https://www.go­ogle.cz/search?q=e­minem+cit%C3%A­1ty&espv=210&es_sm­=122&source=lnms&tbm­=isch&sa=X&ei=eT­jRUoihBc7G7Ab­HioFI&ved=0CAk­Q_AUoAQ&biw=1366&­bih=642#facrc=_&im­gdii=_&imgrc=Au­hsrOvpAwmHpM%253A%3B­D0rzRgyfwm8z_M%3Bhtt­p%253A%252F%252Fda­ta.whicdn.com%252Fi­mages%252F1918­6053%252Ftumblr_lw0c8jUm­cK1qg2183o1_500_lar­ge.jpg%3Bhttp%­253A%252F%252Fi­vanchuska.blog­.cz%252Frubri­ka%252Fbasnic­ky-a-citaty%252F21%3B­500%3B323 ......... být na místě té holky, že bych se vyfotila stejně a vložila se tam a byla vedle něj. Nemáte někdo nápad jak takovouto fotku udělat? Mockrát děkuji. :)

Nejlepší odpověď
badisko

posala jsi uplne blbej odkaz …atak ti nemohu poradit jinak nez se naucit pracovat s Gimpem… http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/gim­p/ popripade s Photoshopem.. http://www.sta­huj.centrum.cz/gra­fika_a_design/tvor­ba_grafiky/bit­mapove_editory/a­dobe-photoshop/?g[hledano]=pho­toshop%20cz%20ke%20sta­zeni%20%20zdar­ma&g[oz]=12.0&g[up]=CS5­+Extended nebo pozadat nekoho kdo to umi…ikdyz silne pochybuji ze bude mrhat casem na takovou ptakovinu …
chjo deti …jako by ceskej rap neexistoval…
Ale vlastne pravda co je s USA nusi byt prece super ne …:D

Další odpovědi
MonkeyKing

To je trapný :D Raději si počkej až bude mít koncert někde v okolí!! :)

Ale jestli chceš to takhle mít, tak stačí photoshop, nebo obyč upravovač fotek – tu holku odstřihneš a dáš se tam sama

KerrKnock

Ahoj, stáhni si Photofiltre studio X, tam se toho dá mnoho vytvořit:) Jen stačí Eminema oříznout a ty se vyfotíš u bílé stěny hodně v pravo, abys vedle sebe měla místo. Poté vložíš fotku Eminema a postupně to ztmavuješ, abys dosáhla stejného zbarvení u obou fotek:)

Kelt

Tak si jí udělej. Eminen má fotky na internetu, Ty se nech taky vyfotit a nějakým programem si udělej fotku. Já bych si to udělal třeba přes Malování. Tak si mohu udělat fotky s kým budu chtít. Samozřejmě, že to nebudu nikomu ukazovat, protože by poznal podvod.

mata97

NAOPAK! Tu illuminátskou propagandu americkou ze srdce vylučuji, nemám ráda Spojené státy, ale Eminem je pro mě BŮH RAPU, nejen pro mě. A to, že se narodil v Americe a žije tam, who cares? !!! Ale děkuji za odkazy. :)