Avatar uživatele
Diananana

Chtěla bych dítě a není s kým.

Je mi už 29 let, mám skvělou kariéru s odpovídajícím finančním ohodnocením, moje biologické hodiny přímo buší. Bohužel žádný můj vztah se nevydařil. Všichni mi říkají, že asi nemám štěstí na chlapy. Proč? Už bych moc chtěla miminko, ale není s kým. Přemýšlím, že bych šla na umělé oplodnění s dárcovstvím spermie, jde to vůbec? Napadlo mě to kvůli seriálu – Zázraky života. Děkuji za názory.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 5052 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Bohužel, mám takové tušení, že svobodná na umělé oplodnění jít nemůže. To je možné jen bezdětným párům.
Neříkejte, že není s kým, tomu nevěřím. Spíš to vidím podle toho co píšete o kariéře, že jste stále zeneprázdněna prací a hold na chlapi není čas, alespoň ne takový, aby z toho vzniknul vztah a případné mimčo.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

umělé oplodnění není nejlevnější… ale nakonec to vyjde levněji (hlavně psychicky), než si to nechat udělat prvním chlapem, který se Vám připlete pod nohy. Ženy jsou v tomto období nebezpečně tolerantní – bacha na věc; je to smutné, ale málokterý za to stojí, obzvlášť dnes.
Doplňuji:
(…respektive MEZI nohy ;{)>

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
rynek878

Nebudu Vám zde kázat nějaké fráze,ale v partnerském vztahu jsou vždy dva,myslím že by nebylo na škodu zapřemýšlet proč se Vám vztahy nedaří dotáhnout do šťastného konce,možná děláte někde chybu vy, aniž byste si to vlastně uvědomovala.Par­tnerský vztah je vlastně svým způsobem omezování toho druhého,každý musí z těch svých zásad trochu slevit,jinak vztah nebude nikdy fungovat,přeji Vám více štěstí při výběru nastávajícího partnera.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Kam by ste chodila,možná že se zde najde na otázkách a odpovědích nějakej slušnej a hodnej tatulda. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Greneia

Zdravím, ve 29-ti letech hodiny tikají, to ano, ale ještě mohou tikat dalších x-let. Otázkou je, kam se Vaše myšlenky zaměřují .. zda jen na dítě, nebo na kladný a dlouhodobý vztah. Svůj život si vytváříme vlastními myšlenkami. Myslela jste tedy na kariéru, tu jste si vybudovala, zkuste myslet nyní na kvalitní vztah, který jistě pak přinese i ovoce – čímž bude třebas právě miminko. 🙂 Přeji mnoho štěstí 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
iwetax

Chápu vás! Co takhle dát si inzerát? Spousta chlapů, by také miminko chtěli jak blázni.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
člověk

zajdi napřed za psychologem a poraď se co je tvůj problém ve vstazích,
je to moc duležité
pak zhodnoť svou finanční situaci,jestli na to můžeš jít sama
ale ještě pár let máš čas

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Chtěl bych dítě a není s kým. Nemám štěstí na ženy. Jsem zde: http://www.ama­teri.cz/g494680-quern-praying-wheel a ještě
http://www.ama­teri.cz/g494077-ter

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek