Degeš1

Poradíte? Koupil jsem si nový zdroj, který má 750 W a hned potom, co ho zapojím do počítače a zapnu, tak odejde?

Chtěl bych se zeptat koupil jsem si nový zdroj který má 750w a hned potom co ho zapojím do počítače a zapnu tak odejde

Odpovědi
aliendrone

Hm, není vyloučené, že je to tak, jak píšeš, dneska se dělají věci tak, aby NEVYDRŽELY. Nicméně to spíš vidím na autovypnutí v důsledku nějaké tvé chyby, typicky špatné zaražení konektoru, karty, kabelu či jiné závady.

Hlada

Na co se ptáš? Co to znamená „odejde“? Kam?