Rtep

Chtel bych se zeptat.Jsem v insolvenci a dnes mi byvala manzelka poslala zpravu,ze ji prisla ma exekuce na plat,muze?

Dnes mi byvala manzelka poslala zpravu ,ze ji prisla ma exekuce na plat,pritom ja jsem v rok v insolvenci. Je to mozne?

Odpovědi
Dochy

Dluhy vznikly v době manželství? Pokud ano a nebylo to nějak dořešeno, obávám se, že by mohla mít problém.

Hlada

Ano, je to možné za předpokladu, že dluhy vznilky za dobu trvání manželství, neměli jste upravené SJM veřejnou listinou a insolvenci máš na sebe.
Exekuce ale nikdy nemůže přijít jen tak, sama od sebe. Exekutor může konat až na základě exekučního titulu. Jestli nevíte, o co jde, obraťte se na něj.