Anonim109

Poradíte, co mám napsat holce?

Chtěl bych se zeptat, co mám napsat holce…

Zdravím všechny. Chtěl bych se zeptat, co mám napsat holce, případně jestli vůbec mám psát holce, kterou jsem potkal na večírku. Kamarádi mi říkali, že jsem se s ní blíže seznamoval a že iniciativa byla pouze z mé strany, ale já si z toho večera nic nepamatuju. Děkuji za vaše odpovědi.

Odpovědi
elkon

Pochybuji, že by měla zájem o opilce, který ji otravoval a ani o tom neví.

Kelt

Záleží na tom, jestli se s ní chceš setkat, tak jí pozvi. Když se s ní nechceš setkat, tak jí nepiš. Ale jak bude ona reagovat, a co mezi vámi bylo, to je jiná.