KryštofNov

Jak sbalit holku, která je pořád s kamarádkou?

Ahoj, chtěl bych se zeptat, jak mám říct holce, kterou miluju, že ji miluju, popř. že bych s ní chtěl chodit, když je pořád mezi kamarádkama a když k nim přijdu, začnou mě její kamarádky zesměšňovat. Navíc domů vždycky jezdí se svou kamarádkou.
Kryštof (14)

Nejlepší odpověď
autacek

Nejdřív se pokus podnikat s ní věci jen ve dvojici, navrhni nějakou společnou aktivitu atd., a až když uvidíš, že i ona je ve tvé společnosti šťastná a cítí to stejně, můžeš si dovolit komentovat to slovy.

Další odpovědi
Edison

Prostě jí to říct. Na kamarádky kašli… Třeba jen záviděj… A to Ti může jedině pomoct. Nestane se nic, než že by ti řekla, že miluje některou ze svých kamarádek… No a co???

led

Ak sa nedokážeš „ochranky“ svojej vysnenej zbaviť, je to ťažké. Skúsil si sa zamyslieť, prečo ťa zosmiešňujú, prečo sa necháva kamarátkou odprevádzať? To naozaj nie je nikdy sama? Tak vážený Sherlock, zapoj svoje sivé buňky a rozmýšľaj, dedukuj a daj jej nejakým spôsobom najavo, že potrebuješ s ňou hovoriť osamote. Napríklad, skús ju požiadať o výpomoc pri učení…

ivzez

Kryštofe, moje odpověď se ti nebude líbit,
ale nemá cenu ti něco namlouvat.

Kdyby ta dívka o tebe stála, nechodila by všude
s kamarádkami (= dala by ti příležitost ji oslovit).

Filip Matys

Hledám holku prosím 😭