Avatar uživatele
Mapel

Chtějí znát tazatelé odpověď?

Mnozí tazatelé mnohdy neohodnotí žádnou z otázek a tak mě napadlo, zda vůbec čtou odpovědi. Nemrhají zbytečně časem druhých?
Doplňuji:
Děkuji www za upozornění na chybičku, ale jak je vidět všichni odpovídající pochopili :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Mapel

Zajímavá 15Pro koho je otázka zajímavá? terry, iceT, tom004, fablen, anonym, Drap, Pájo, redy, Damiana, briketka10, veruska, Kohut57, anonym, Tw!st, anonym před 4380 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

To možná, čtou, ale už neohodnotí snahu odpovídajícího.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
www

Je to trochu jinak.
Záleží totiž na tom, do jaké kategorie (registrovaný-zlatý) tazatel spadá, podle toho má jisté množství palců k hodnocení, a ti s malými možnostmi si je třeba z nějakého důvodu šetří. Pravda je ale i taková, že někteří to ani neumí, nechce se jim ap. Nelam si s tím hlavu 😁.
Zkušenost
Doplňuji:
Předpokládám, žes chtěl napsat „.. nehodnotí žádnou z odpovědí..“, ne „otázek“ jak uvádíš 😉.
Navíc jsem si uvědomil, že jsem kolikrát viděl tolik nesprávných odpovědí, že nebylo co hodnotit ☹.

Upravil/a: www

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Mě zase připadá, že pokud jsou otázky na začátku hlavní stránky, tak se zapojí více odpovídajících a je tam pak i více bodů od nich na lepší odpověď.Také mám zkušenosti, pokud jsem odpovídal na otázku na konci hlavní stránky, pak byla jedna, dvě odpovědi a žádné body od dalších odpovídajících.On se pak už nikdo nepodívá na předešlou stránku, jestli tam je zajímavá otázka (popravdě řečeno, já se taky dívám jen na hlavní stránku a pak už na zpáteční stránky nejdu, protože na otázky už nemá cenu odpovídat).
I když na jednu stranu si říkám, že tazatel dal otázku, dostal na ni odpověď a už ho nezajímají další odpovědi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
terry

Myslím, že je čtou, ale neváží si snahy odpovídajících.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Drap

Někteří uživatelé nehodotí, nebo velice málo snad ze zásady. To je ale každého věc, jak se s tím vyrovnává. Osobně se snažím, všem co mi na otázku odpoví dát bod, už jenom proto že se snažili, i když se tam objeví někdy uplné blbosti.Samozřejmě se může stát že zapomenu, a taky vzhledem k současné rychlosti těchto stránek, a o něco složitějšímu ovládání než byla minulá verze , tak k moc starým otázkám se nevracím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Kohut57

Myslím,že pro většinu je skutečně platné to co je na první straně a dál nejdou. Ať je to otázka či odpověď. Proto je dobré otázku doplnit, jak si to udělal ty a ještě jednou ji protočit. Pak si k ní vrátí mnozí co už odpovídali a přečtou si i odpovědi , které následovaly po jejich. Já hodnotím i když se neptám ani neodpovídám. Dokonce i velmi staré otázky . Je to ale už bez zpětné vazby a to je škoda. Vzhledem k tomu , že zde nejsem dlouho , tak už mnohé co mě zajímá tu bylo. A to je problém, protože pak už nejde o interakci , ale jen o dozvídání se. Proto se nebráním opakování otázky v nové podobě.
Doplňuji:
Nejlepší odpovědí ti bude analýza hodnocení, vztah počtu palců u této tvé otázky k počtu odpovídajících. Počet palců u nejlepší odpovědi a počet odpovídajících. Počet hodnotících, kteří neodpovídali. Četnost hodnocení jednotlivců a jejich cílenost, důvodnost a další. To vše by se dalo statisticky použít a získat ucelenou odpověď. Je pravda , že třeba pomalejší fungování mnohé zbortilo, a nedá se zevšeobecňovat a porovnávat předešlé.

Upravil/a: Kohut57

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

Určite chcú poznať odpoveď, aspoň koľko bodov dostanú.
Žiaľ v poslednej dobe je tu veľa otázok a odpovedí vložených len kvôli bodom a tie skutočne zaujímavé sa potom medzi nimi strácajú. to je naozaj mrhanie časom tých ozajstných užívateľov.
Ale mám kacírsky návrh:
schovajme mená a nechajme len otázky a odpovede, kto bude chcieť vedieť konkrétneho užívateľa, nech sa pozrie do jeho profilu a na jeho príspevky. Čo vy na to?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Jsem docela potěšen tím, že ty sám nejsi jeden z těchto tazatelů.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Ad www, vy jste ohodnotil špatn špatnou odpověď, která se týkala bílé pásky … Každý udělá chybu, ale nejdříve bych si ji měl uvědomit a pak kritizovat druhé.

před 4380 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Oprava:

Ad www, vy jste ohodnotil špatnou odpověď, která se týkala slova „vyhledávání“. /To/ vyhledávání jako /to/ stavení určitě není sloveso, jak odpověděl beer.

Použiji Vaše slova, už podruhé – proč někdo odpověď nesmaže, když jsou body neoprávněné!!!! Mám vkládat odkaz????

Chybná odpověď u bílé pásky se týkala vaší obodované odpovědi.

Každý udělá chybu, ale nejdříve by si ji měl uvědomit sám a pak kritizovat druhé.

před 4380 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

Proboha probuďte se, tady jsme u otázky „Chtějí znát tazatelé odpověď?“ ! Nebo snad nevidím, blbne mně mobil? 😁

před 4379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

Sice už nikdo diskuzi číst nebude, ale dodávám, že se často stává, že se z různých důvodů hodnotí méně přesné , často i chybné odpovědi. Týká se především odborných odpovědí.
Nemá smysl to rozebírat, vždy se najde někdo, do koho je možné se strefovat. Navíc, kdo přizná chybu???. Viz moje diskuz nejen u této otázky. Na druhé se lépe poukazuje.
Objektivnost na Odpovědích neexistuje.

před 4379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
www

No to je nám novinka! Samozřejmě, že neexistuje.
Pouze vaše odpovědi a reakce jsou objektivní a správné, víme. Máte totiž školy asi na vše 😁.
P.S: tak jsem si dnes po letech zachatoval, přestože na chat nechodím 😁. Proto už vám dnes nebudu dělat partnera, sorry.

před 4379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

  1. Správný tvar je objektivita – viz odkaz:

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ob­jektivita_(%C5%BE­urnalistika)

  1. Mimo jiné to znamená stejná měřítka na druhé i na sebe a NESTRANNOST!

Ani jedno přispěvovatelka nesplňuje, jinak by přece nemohla ignorovat vlastních 6 chyb a přitom poukazovat na druhé, kteří, nota bene ani nejsou slovutnými češtináři.
Ještě pořád se tváříš, že nevíš o čem je řeč?
Nuže názorné ukázky:
Přímo u tohoto příspěvku je podivný tvar „diskuz“, u Yavin dokonce přímo urážlivé deformování nicku, viz: – Ad yvavin. Okopíroval jsem …Zpamatuje si každý…Jednou už jsem Čech…reajkce učitele… „nařeční“ třeba z toho, .. spjuje.. zadáná ženta.. Je o vyjádření stavu.. U přídavných rozlišuje.. méně často v 4. p. – mužského, který má přednost před ženský.. Vdruhé části věty…

  1. Bezhlavého bodování je příkladem právě ten, jenž se neštítí přijímat body i od dvojitých a falešných profilů a sám dává výhradně těm, co se neodváží polemiky anebo se zastávají očividně zaujatě a jednostranně. Jak příznačný výrok o uznání vlastních chyb.

před 4379 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
annas

1. Objektivnost = objektivita, nestrannost, nezaujatost, neosobnost, věcnost (op. subjektivnost).
Příruční slovník jazyka českého

2. Objektivita

  1. věcnost, předmětnost, objektivnost (op. subjektivita).
  2. nestrannost, nezaujatost, objektivnost.

Slovník spisovného jazyka českého

3. Objektivnost = objektivita – shoda se skutečnosti, nestrannost, nezaujatost.
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost

před 4377 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

V dané souvislosti je právě odkaz na wiki relevantní.
Pakliže chceš šermovat slovníky, abys odvedla pozornost od vlastních chyb, proč nenapíšeš rovnou wiki, že s její definicí nesouhlasíš?

před 4343 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek