Mapel

Chtějí znát tazatelé odpověď?

Mnozí tazatelé mnohdy neohodnotí žádnou z otázek a tak mě napadlo, zda vůbec čtou odpovědi. Nemrhají zbytečně časem druhých?
Doplňuji:
Děkuji www za upozornění na chybičku, ale jak je vidět všichni odpovídající pochopili :)

Nejlepší odpověď
anonym

To možná, čtou, ale už neohodnotí snahu odpovídajícího.

Další odpovědi
www

Je to trochu jinak.
Záleží totiž na tom, do jaké kategorie (registrovaný-zlatý) tazatel spadá, podle toho má jisté množství palců k hodnocení, a ti s malými možnostmi si je třeba z nějakého důvodu šetří. Pravda je ale i taková, že někteří to ani neumí, nechce se jim ap. Nelam si s tím hlavu 😁.
Zkušenost
Doplňuji:
Předpokládám, žes chtěl napsat „.. nehodnotí žádnou z odpovědí..“, ne „otázek“ jak uvádíš 😉.
Navíc jsem si uvědomil, že jsem kolikrát viděl tolik nesprávných odpovědí, že nebylo co hodnotit ☹.

anonym

Mě zase připadá, že pokud jsou otázky na začátku hlavní stránky, tak se zapojí více odpovídajících a je tam pak i více bodů od nich na lepší odpověď.Také mám zkušenosti, pokud jsem odpovídal na otázku na konci hlavní stránky, pak byla jedna, dvě odpovědi a žádné body od dalších odpovídajících.On se pak už nikdo nepodívá na předešlou stránku, jestli tam je zajímavá otázka (popravdě řečeno, já se taky dívám jen na hlavní stránku a pak už na zpáteční stránky nejdu, protože na otázky už nemá cenu odpovídat).
I když na jednu stranu si říkám, že tazatel dal otázku, dostal na ni odpověď a už ho nezajímají další odpovědi.

terry

Myslím, že je čtou, ale neváží si snahy odpovídajících.

Drap

Někteří uživatelé nehodotí, nebo velice málo snad ze zásady. To je ale každého věc, jak se s tím vyrovnává. Osobně se snažím, všem co mi na otázku odpoví dát bod, už jenom proto že se snažili, i když se tam objeví někdy uplné blbosti.Samozřejmě se může stát že zapomenu, a taky vzhledem k současné rychlosti těchto stránek, a o něco složitějšímu ovládání než byla minulá verze , tak k moc starým otázkám se nevracím.

Kohut57

Myslím,že pro většinu je skutečně platné to co je na první straně a dál nejdou. Ať je to otázka či odpověď. Proto je dobré otázku doplnit, jak si to udělal ty a ještě jednou ji protočit. Pak si k ní vrátí mnozí co už odpovídali a přečtou si i odpovědi , které následovaly po jejich. Já hodnotím i když se neptám ani neodpovídám. Dokonce i velmi staré otázky . Je to ale už bez zpětné vazby a to je škoda. Vzhledem k tomu , že zde nejsem dlouho , tak už mnohé co mě zajímá tu bylo. A to je problém, protože pak už nejde o interakci , ale jen o dozvídání se. Proto se nebráním opakování otázky v nové podobě.
Doplňuji:
Nejlepší odpovědí ti bude analýza hodnocení, vztah počtu palců u této tvé otázky k počtu odpovídajících. Počet palců u nejlepší odpovědi a počet odpovídajících. Počet hodnotících, kteří neodpovídali. Četnost hodnocení jednotlivců a jejich cílenost, důvodnost a další. To vše by se dalo statisticky použít a získat ucelenou odpověď. Je pravda , že třeba pomalejší fungování mnohé zbortilo, a nedá se zevšeobecňovat a porovnávat předešlé.

led

Určite chcú poznať odpoveď, aspoň koľko bodov dostanú.
Žiaľ v poslednej dobe je tu veľa otázok a odpovedí vložených len kvôli bodom a tie skutočne zaujímavé sa potom medzi nimi strácajú. to je naozaj mrhanie časom tých ozajstných užívateľov.
Ale mám kacírsky návrh:
schovajme mená a nechajme len otázky a odpovede, kto bude chcieť vedieť konkrétneho užívateľa, nech sa pozrie do jeho profilu a na jeho príspevky. Čo vy na to?

anonym

Jsem docela potěšen tím, že ty sám nejsi jeden z těchto tazatelů.

annas

Ad www, vy jste ohodnotil špatn špatnou odpověď, která se týkala bílé pásky … Každý udělá chybu, ale nejdříve bych si ji měl uvědomit a pak kritizovat druhé.

annas

Oprava:

Ad www, vy jste ohodnotil špatnou odpověď, která se týkala slova „vyhledávání“. /To/ vyhledávání jako /to/ stavení určitě není sloveso, jak odpověděl beer.

Použiji Vaše slova, už podruhé – proč někdo odpověď nesmaže, když jsou body neoprávněné!!!! Mám vkládat odkaz????

Chybná odpověď u bílé pásky se týkala vaší obodované odpovědi.

Každý udělá chybu, ale nejdříve by si ji měl uvědomit sám a pak kritizovat druhé.

www

Proboha probuďte se, tady jsme u otázky „Chtějí znát tazatelé odpověď?“ ! Nebo snad nevidím, blbne mně mobil? 😁

annas

Sice už nikdo diskuzi číst nebude, ale dodávám, že se často stává, že se z různých důvodů hodnotí méně přesné , často i chybné odpovědi. Týká se především odborných odpovědí.
Nemá smysl to rozebírat, vždy se najde někdo, do koho je možné se strefovat. Navíc, kdo přizná chybu???. Viz moje diskuz nejen u této otázky. Na druhé se lépe poukazuje.
Objektivnost na Odpovědích neexistuje.

www

No to je nám novinka! Samozřejmě, že neexistuje.
Pouze vaše odpovědi a reakce jsou objektivní a správné, víme. Máte totiž školy asi na vše 😁.
P.S: tak jsem si dnes po letech zachatoval, přestože na chat nechodím 😁. Proto už vám dnes nebudu dělat partnera, sorry.

anonym

  1. Správný tvar je objektivita – viz odkaz:

http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Ob­jektivita_(%C5%BE­urnalistika)

  1. Mimo jiné to znamená stejná měřítka na druhé i na sebe a NESTRANNOST!

Ani jedno přispěvovatelka nesplňuje, jinak by přece nemohla ignorovat vlastních 6 chyb a přitom poukazovat na druhé, kteří, nota bene ani nejsou slovutnými češtináři.
Ještě pořád se tváříš, že nevíš o čem je řeč?
Nuže názorné ukázky:
Přímo u tohoto příspěvku je podivný tvar „diskuz“, u Yavin dokonce přímo urážlivé deformování nicku, viz: – Ad yvavin. Okopíroval jsem …Zpamatuje si každý…Jednou už jsem Čech…reajkce učitele… „nařeční“ třeba z toho, .. spjuje.. zadáná ženta.. Je o vyjádření stavu.. U přídavných rozlišuje.. méně často v 4. p. – mužského, který má přednost před ženský.. Vdruhé části věty…

  1. Bezhlavého bodování je příkladem právě ten, jenž se neštítí přijímat body i od dvojitých a falešných profilů a sám dává výhradně těm, co se neodváží polemiky anebo se zastávají očividně zaujatě a jednostranně. Jak příznačný výrok o uznání vlastních chyb.

annas

1. Objektivnost = objektivita, nestrannost, nezaujatost, neosobnost, věcnost (op. subjektivnost).
Příruční slovník jazyka českého

2. Objektivita

  1. věcnost, předmětnost, objektivnost (op. subjektivita).
  2. nestrannost, nezaujatost, objektivnost.

Slovník spisovného jazyka českého

3. Objektivnost = objektivita – shoda se skutečnosti, nestrannost, nezaujatost.
Slovník spisovné češtiny pro školu a veřejnost

anonym

V dané souvislosti je právě odkaz na wiki relevantní.
Pakliže chceš šermovat slovníky, abys odvedla pozornost od vlastních chyb, proč nenapíšeš rovnou wiki, že s její definicí nesouhlasíš?