Chrápou nějaká zvířata či se nějak zvukově projevují během spánku?

Nejlepší odpověď
Klaproth

Náš pes chrápe jak starý ožrala.

Další odpovědi
Mc Merkurion

… ten náš chrápe teda dost a kočku už jsem taky slyšel chrápat, i prase …

redy

No teda, můj dogáč chrápe a je mu jedno jestli je noc, nebo den.
Dělá horší věci – sice druhou stranou ale – fuj ☹
🙂

mzm

Naše kočka občas normálně chrápe…

Anemone

Jojo, i můj pes někdy chrápe.

led

Pes a kočka, žijúci s ľuďmi, preberajú aj mnoho vlastností svojich domácich mazlíčkov.
Zvieratá žijúce voľne v prírode spávajú napolucho a napoloko a chrápanie by ohrozilo ich bezpečnosť.

Kepler

Jo, náš pes taky chrápal a celkem často i ňafal a kmital nohama. To když ve snu pronásledoval nějakou kočku, či co.