dust8

Chodíte se koupat do rybníku i během září? Budete i v říjnu či je to na vás už moc studené?

Odpovědi
Kavkaz

Chodím občas i v únoru, záleží jak se mi chce, ne že bych tam skákal každý den.

Kepler

Teď v tom teplém září by to ještě šlo, pořád jsou ještě letní teploty. Ale v říjnu? Jedině s neoprenem a šálou kolem krku…

Drap

Zkoušel jsem to v sobotu, ještě to celkem šlo. To bylo ale letos zřejmě poslední koupání. Mám vnoučata, dvojčata a ta předloni se koupali ještě v listopadu na nádrži napájené z potoku. Každý den ze školky do vody a zase ven. V listopadu už se tam dělávala ledová tříšť, tak skončili. Má to očividný vliv na zdraví a imunitu.