Shuffle

Chodíte na koupaliště Libotín?

Dobrý den,zjištuji návštěvnost Koupaliště Libotín ve Štramberku(okres Nový Jíčín).
Kdo chodíte na koupaliště Libotín napište prosím odpověd.

Odpovědi
Nuk nuk

Nechodím. Mám to trošku zruky :)

fortin

Koupaliště Libotín bylo postaveno v r. 1938.

Provozní období: 01.06. – 30.09.
Email: robert.svarc@tiscali.cz
Telefon: +420 608 955 220
Telefon: +420 724 203 631
Libotín 606
74266 Štramberk
Kraj: Moravskoslezský kraj
Poloha GPS: 49°35' 13.82'' N, 18°5' 38'' E
Nelze platit kartou

Zdroj: http://www.stram­berk.info/ency­klopedie/objek­ty1.phtml?id=70­634&id_obce_3=72502

COVERENDER

Ja to sice moc daleko nemam, ale nikdy jsem tam nebyl, tak diky za tip na výlet 😉

slamakkm

nechodím

aiv

na koupališti jsem byla včera, jinak jsme tam jezdili jako děti.
je zrekonstruované, ale druhá polovina bazénu obrostlá řasama dno i zdi a navíc není kde se schovat pod stromy, protože tam všechny stromy vykácely. málem jsme se upekli zaživa.už tam nepůjdu.