Avatar uživatele
Elk

Chodíte na houby? Kolik druhů s jistotou poznáte, aby jste se neotrávili?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? panenka, Jahoda, anonym, aramah, GM, kapka, Bunnik před 5013 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
ten který je

Vzhledem k tomu že můj otec byl dobrý houbař,tak jich poznám celkem dost,ale když si sebemín nejsem jistý raději nic neberu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Miroslavst

babku a takovou tu hnědou houbu se žlutým houbovitým spodkem, co zmodrá když se na něj sáhne.
Jiný nesbírám ikdyby jich tam bylo milion.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Jahoda

Znám některé a ty sbírám. Když si nejsem jistá či neznám, neberu. 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
martina1

Tak to bude asi modrák hřib koloděj.Nevím kolik jich znám,ale houbaření je má vášeň,ke které mě přivedl už můj děda.Letos jsem docela ráda,že u nás zatím neroztou.doufám,že v září vše doženu.Jinak sbírám křemeňáky,kozá­ky,modráky,rů­žovky,podmáslí­ky,saměťáčky,ho­lubinky,václav­ky,bedly,píchav­ky,žampiony,klou­zky,ryzce,hříb­ky a teď mě jiné nenapadají,možná jsou to všechny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
9 řemesel

Tak to je nápor …ale dopočítal jsem se na 15.Uff.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Na houby chodíme každý rok já osobně sbírám hřiby teta,manžel a strýc zbytek hub protože se v houbách ještě tak moc nevyznám tak aby po udělání a snězení pak nebyli kaput.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Asi tři.Rád je sbírám,tudíš na ně rád chodím.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
kapka

No víc jich je, které s jistotou nepoznám. Ale asi před čtyřmi roky jsem se naučila poznávat jedlou muchomůrku růžovku a to tak, že když jsem něco takového našla, kamarádsky jsem to odnesla sousedce s tím, že to nepoznám, nejím. Když si ode mě vzala několik várek, neprotestovala a stále žila, tak jsem usoudila, že už to můžu začít jíst taky. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
verka

Nevím kolik druhů sbírám, ale nejraději bych sebrala třeba jenom jednu, a to pýchavku obrovskou. Úžasně chutná houba! Proto ji asi jen tak nemohu najít.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek