Avatar uživatele
Miroslavst

Chodíte na houby?

Chodíte na houby do lesa?
Já se chystám o víkendu. Burak už asi byla podle článku, ale nesedí mi věk ani místo. Ach ta šikovnost.
http://www.no­vinky.cz/krimi/209145-zena-se-zranila-pri-sberu-hub-zachranil-ji-vrtulnik.html

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? ReHu, panenka, Cullinda, PostApMan, anonym před 4997 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
quentos

jasně, mám v hlavě narvanej celej atlas už od mládí, už se těším na hlavní sezónu, která nás teprv čeká. Nedávno jsem se nacpal houbových řízků u známých na chatě, ale není nad to, když si suroviny člověk nasbírá sám ;{)>

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Jahoda

Ano, chodím na houby. Moc ráda je sbírám a následně z nich dělám pokrmy na několik způsobů 😉

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
aramah

Na houby chodím,hlavně s mobilem :D

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Chodím na houby každým rokem, ale nemám tedy to štěstí jako Burak aby mě z lesa odvezlo AreoTaxi v podobě záchranářského vrtulníku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fira

Chodím na ně velmi málo.Moje pracovní náplň obsahuje starost o park který má 113 ha a tak jsem ulítanej jak vlaštovka když schání krmení pro mladé.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ten který je

Plánuji také o víkendu.Doufám že mi je tam Miroslavste všechny nevysbíráš.;-)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

snad se vrátím z víkendu celá,já chodím ráda,ale je sranda že nepoznám ani žampion,tak sbírám všechno a oni mi pak všechno vyhodí

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Cullinda

Baví mě hledat houby,ale nejím je (max.sušené a rozdrcené jako houbové koření do omáčky).

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

Ano na houby chodím Miroslave

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
rybíz

Chodím na houby velmi často a rád. Sbírám asi 30 druhů hub, ale největší problém mi dělá rozeznat menší praváky od hořčáků.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek