Miroslavst

Chodíte na houby?

Chodíte na houby do lesa?
Já se chystám o víkendu. Burak už asi byla podle článku, ale nesedí mi věk ani místo. Ach ta šikovnost.
http://www.no­vinky.cz/krimi/209145-zena-se-zranila-pri-sberu-hub-zachranil-ji-vrtulnik.html

Nejlepší odpověď
quentos

jasně, mám v hlavě narvanej celej atlas už od mládí, už se těším na hlavní sezónu, která nás teprv čeká. Nedávno jsem se nacpal houbových řízků u známých na chatě, ale není nad to, když si suroviny člověk nasbírá sám ;{)>

Další odpovědi
Jahoda

Ano, chodím na houby. Moc ráda je sbírám a následně z nich dělám pokrmy na několik způsobů 😉

aramah

Na houby chodím,hlavně s mobilem :D

PostApMan

Chodím na houby každým rokem, ale nemám tedy to štěstí jako Burak aby mě z lesa odvezlo AreoTaxi v podobě záchranářského vrtulníku.

fira

Chodím na ně velmi málo.Moje pracovní náplň obsahuje starost o park který má 113 ha a tak jsem ulítanej jak vlaštovka když schání krmení pro mladé.

ten který je

Plánuji také o víkendu.Doufám že mi je tam Miroslavste všechny nevysbíráš.;-)

anonym

snad se vrátím z víkendu celá,já chodím ráda,ale je sranda že nepoznám ani žampion,tak sbírám všechno a oni mi pak všechno vyhodí

Cullinda

Baví mě hledat houby,ale nejím je (max.sušené a rozdrcené jako houbové koření do omáčky).

panenka

Ano na houby chodím Miroslave

rybíz

Chodím na houby velmi často a rád. Sbírám asi 30 druhů hub, ale největší problém mi dělá rozeznat menší praváky od hořčáků.