sunchAtor

Chodím do sedmé třídy a někdy mám pocit že bych nejraději vyměnila třídu. Jak se chovat aby mě ostatní brali?

V mé třídě jsou partičky, ale do žádné mě nepřijímají. Vymysleli proti mě dokonce i přezdívku Babochlap, protože jsem holka a mám krátké vlasy. Zdá se mi, že když jsem mimo školu mám štěstí, ale ve škole smůlu. Hrozně chci aby se se mnou ve třídě bavily, poraďte co mám udělat, aby se se mnou bavily. Mám se změnit. Mám dělat průšvihy, být puberťákem a dělat každému naschvály, nebo co mám dělat?

Odpovědi
ivzez

Nic z uvedeného nedělej.
Zůstaň svá a do školy si nos třeba knihu na čtení.

Mně by zábava se spolužáky, kteří oceňují tvé příklady,
rozhodně nechyběla.