miskapr

Chci si u nás na hodech udělat stánek s občerstvením, co k tomu potřebuji za povolení?

bude to pouze jednodenní akce

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Hygiena, zdravotní průkaz, živnostenský list, no je toho docela dost.

Další odpovědi
McArthur

Doplním „JájsemRaibek“. Ještě k tomu patří ohlášení prodejního místa 3 dny před začátkem prodeje a zároveň oznámení o ukončení prodejního místa (= provozovny) také 3 dny před jejím uzavřením.

Pokud budeš prodávat alkohol, tak k tomu patří koncese a zaplacená kauce.