JanaViki

Chci si stáhnout hru na telefon přes PC, ale nejde to..:((

Dobrý den, chtěla bych si přes PC stáhnout hru Subway Surfers, ale nejde mi to najít můj telefon. Už jsem si tak stáhla POUa a to šlo úplně v pohodě..co mám dělat, abych si to mohla stáhnout?:)
PS: píše to tam: Tato položka není kompatibilní s vaším zařízením.

Odpovědi
badisko

primo ti to tam pisou tak hele ..Tato položka není KOMPATIBILNI s vaším zařízením takze KOMPATIBILNI = http://cs.wiki­pedia.org/wiki/Kom­patibilita

Tw!st

tak si tak 3× přečti tu poslední větu co jsi napsala, snad ti to dojde :)

nikolqa.o

Není kompatibilní znamená, že Ti to na ten telefon nepůjde z nějakého prostého důvodu například telefon není vybaven potřebnou funkcí, nevhodný operační systém ( na systém Android nenahraješ hru pro systém Windows Phone ), atd..

Jinak řečeno, není kompatibilní znamená, že není podporován.