Avatar uživatele
bubukaa

Pomoc s mobilem

Ahoj, mám mobil Htc Wildfire S, když si od někoho nechám poslat hudbu přes bluetooth tak se mi zobrazí v mobilu s mojí fotkou na albu. Ta fotka je divná a nechci ji tam. Jak mám obrázek na albu změnit? Poraďtě mi prosím.
Doplňuji:
Chctěla bych tam umět dát jinou fotku? nejde na albu nějak změnit foto alba???

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? barnajka před 4217 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
barnajka

Budu mluvit spíš obecně, protože s mobilem HTC zkušenost nemám, ale myslím, že tenhle základní postup je u všech značek stejný. Takže:
Ke každýmu mobilu (resp. značce mobilu) existuje program pro propojení s PC. Pro Samsung je to Kies, pro Nokii PC Suite a HTC má prográmek Sync. Nejspíš ho už nainstalovaný máš, příp. si ho stáhni tu: http://www.htc­.com/cz/help/htc-wildfire-s/#download

Nevím, jak to funguje u HTC, ale když si já propojím svůj Samsung s PC a spustím program Kies, můžu si u jednotlivých písniček upravovat veškerý údaje (jméno interpreta/pís­ničky, název alba,..).. a jde tam taky ke každé písničce přiřadit fotka. Zkus se mrknout, jestli něco takovýho nemáš i ty v tom svým HTC Sync – určitě tam něco na tenhle způsob bude, editace souborů (resp. ID3 tagů) patří k základním funkcím. Připoj si mobil k PC, spusť HTC Sync, v knihovně si najdi tu svou písničku a třeba na ni klikni pravým tlačítkem myši – tohle většinou stačí, aby se ti zobrazila kontextová nabídka úrav. Dál už to pak bude hračka.

Nebo by mělo fungovat i vložení nové fotky v jakýmkoliv editoru ID3 tagů – já si úplně vystačím s obyčejným windowsovským přehrávačem Windows Media Player. Otevřu písničku v přehrávači, kliknu v sloupci vlevo na ‚Knihovna médií‘, pravým tlačítkem klik na písničku, kterou chci upravit + vybrat možnost ‚Upřesnit informace‘. Objeví se ti okno, kde můžeš k písničce přidat/upravit množství informací. Když vybereš záložku ‚Obrázky‘, není problém si k písničce ‚nahrát‘ jakoukoliv fotku chceš. Pak jenom dej ‚Použít‘ a ‚OK‘ – a takhle upravenou písničku si hoď zpátky do mobilu. Pokud jsi něco neudělala špatně, měla by se ti teď během přehrávání zobrazovat tahle nově nahraná fotka. U mě to aspoň funguje bez problému ;)

Pokud nevíš, co jsou ID3 tagy a k čemu jsou, mrkni sem:
http://magazin­.stahuj.centrum­.cz/jak-na-id3-tagy-prehravejte-pisnicky-pohodlne/

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Ella

smaž fotku?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek