Weroniq

chci sestavit jedlý dárkový balíček pro muže z trvanlivých potravin, poradíte?

chtěla bych vytvořit praktický jedlý dárek nějaký košík nebo krabičku pro chlapa z potravin, které nemusí být nutně v ledničce a když už, aby měly delší životnost
napadají mě různé trvanlivé salámy (uherák, lovečák) nebo nějaké paštiky a případně i sladkosti (čokolády) nebo snad i oříšky a dál mě nic nenapadá, co by mohl ocenit, poradíte? sní všechno, vybíravý není :D

Nejlepší odpověď
Adri ..

Klobásy, pivo,
vodka ( či jiný alkohol co pije )
Sladkosti – záleží co hlavně jí

Je mnoho věcí – koukněte po netu.

Další odpovědi
hanulka11

šunku v plechu, olivy ve skle, ančovičky, naložený česnek pikantní, očka , rybičky je tolik příchutí, tuňáka v plechovce , naložené kukuřičky, ananas v plechu , pikantní chilli bonbony, čokolády…je toho tolik, že bych psala do večera

Evženie

Zkuste MIMIBAZAR-tam jsou různé šikovné recepty i obrázky pro inspiraci!!

Zdroj: http://www.mi­mibazar.cz/re­cepty