ZlatejKluk

Chci se zeptat od kolika si můžu nechat vytetovat pavučinu na krk na ohryzku, až nějak skoro do poloviny krku, je mi 14.

Od kolika si můžu nechat udělat tetování?

Nejlepší odpověď
elkon

Počkej ještě nějakou dobu než dostaneš rozum, pak tě to přejde. Nebo chceš aby se od tebe holky odtahovaly?

Další odpovědi
marci1

Permanentní tetování je od 1. ledna 2014 povoleno od 14 let podle nového občanského zákoníku §100; 2. Souhlas rodičů si mohou vyžadovat jednotlivá tetovací studia.
https://cs.wi­kipedia.org/wi­ki/Tetov%C3%A1n%C­3%AD

tominko

Předem lituji zaměstnance piteven v budoucnosti

ZlatejKluk

Je mi jedno jakej názor na to budou mít holky, a navíc, nějakým se to líbí, a otázka byla od kolika můžu mít tetování. Jinak to tetování má význam.

Todes Engel

Pavučina jo? Jsi malej skinhead? Pokud jo,tak mi napiš zprávu, můžeme pokecat. 😀. Jinak bych asi počkal do 18 ( Jsi v pubertě a ohryzek,ti může ještě vyrůst, takže bys měl střed pavučiny úplně na p***).