Ryboun

Kolik stojí luxusní večeře v hotelu nebo v restauraci?

Kolik stojí přibližně luxusní večeře v hotelu nebo v restauraci? Třeba když to máte rezervováno a třeba vezmete s sebou několik osob, máte prostřeno a samozřejmě že dostanete dobré jídlo a pití a číšníci vás obsluhují. Kolik to teda přibližně stojí? Řekněme třeba pro rodinu?

Nejlepší odpověď
fcoop

Málo podrobností..­............lo­kalita a také – co pro tebe znamená pojem „luxusní večeře“.
Existují podniky,které jsou skutečně luxusní…včetně ce­ny.

Jídlo v restauraci Sublimotion (Ibiza) je samozřejmě dokonalé, hlavním cílem je však propojení chuťových prožitků se smysly zrakovými, sluchovými, hmatovými a také se všemožnými emocemi a pocity. Večeře pro jednu osobu stojí 1 500 eur, což v přepočtu znamená zhruba 41 tisíc korun.(Net)

Zadej si „luxusní rodinná večeře“ + svou lokalitu a něco jistě vypadne.

Další odpovědi
quentos

… ehm?!
Definujte „luxusní“. Pro žebráka může být luxus i chleba s máslem.
Cena může být od několika set do několika (desítek) tisíc.

A kdybych byl pragmatik, odpověděl bych na původní dotaz zcela jinak. Původní dotaz: „Chci se zeptat, kolik stojí luxusní večeře v hotelu neboli v restauraci?“ – Ano, chcete. A „v hotelu neboli v restauraci“?! Nesmysl – hotel nerovná se restaurace. Ujasněte si význam spojky „neboli“.