Anonym*****

Když chci poslat obálku větších rozměrů nebo prostě balík do zahraničí (Anglie), jak to udělat?

Jak postupovat, aby mě to vyšlo co nejlevněji, ale zároveň nejjednodušeji?? Prosím všechny o radu.

Odpovědi
Drap

Zajít na poštu a poslat. Všechny údaje snadno najdeš na stránkách ČP.

kristýnary

Ahoj, já bych se na českou poštu moc nespoléhala. Ta má dost starostí s tím, aby včas doručila balíky po ČR. Mezinárodní přepravu využívám poměrně často. Kamarádka totiž žije v Anglii, takže jsem ráda, že přeprava zásilky do zahraničí přes https://www.e­mons.cz/spedi­ce-pusobnost/mezi­narodni-preprava-zasilek-a-baliku-do-zahranici/není žádný problém.