Jsem Jan

Lze balík z Anglie do ČR zaslat na poštu?

Dobrý den, budu si objednávat balík z ebaye, ale potřebuju aby nedorazil domů. Je to dárek. Chtěl bych ho někde vyzvednout na poště nebo tak. Balík má 300g a asi 60cm x 8 cm x 2 cm
Bude fungovat služba „Poste Restante“ ? A bonusová otázka: opravdu bude doprava stát jen 160kč ? Nechce se mi tomu věřit. Děkuji za odpovědi a rady

Balík z Anglie do ČR na poštu

Odpovědi
Edison

To je všechno špatně, čéče. Z Anglie sem, pokud to bude podáno na královskou počtu, tak tady to nepůjde počtou, ale GLS.