tereza03

Chci se zeptat, jestli jsem chráněna ihned po 7mi denni pauze, nebo mam pro jistotu použit i jinou ochranu.

Nejde mi do hlavy, ze kdyz omylem vynecham jeden prášek tak se pak musim pro jistotu chránit 7 dni jinou ochranou, ale v sedmi denni pauze, jich jakoby vynecham 7 a potom muzu jet bez obav dal, bez jaké koliv jiné ochrany. Dekuji moc za odpovědi:) jsem z toho opravdu zmatena a pribalovy lístek mi na tohle opravdu neodpovedel

Odpovědi
Dochy

Pokud myslíš tu předepsanou 7 denní pauzu, pak ta je OK. Náhodné vynechání znamená porušení rytmu s tím, že nikdo nedokáže zaručit co to s tělem udělá (při jednom vynechání nejspíš nic, ale nikdo to nezaručí). Ta předepsaná 7 denní pauza v cyklu ale odpovídá fyziologickým pochodům v těle a při plánování HA je žádoucí, aby v těle bylo alespoň nějaká zdání normálnosti. Stejně těch pár dní se při fyziologickém cyklu považuje za „neplodné“

_Bůh_

Pokud zapomenete na prášek, tak si příště neberte dva, ale zase opět jeden. Antibiotika je nutné dobrat všechny, které vám byly předepsány. Současně můžete užívat laktobacily pro podporu střevní mikroflóry.

tereza03

Omlouvam se, nezmínila jsem, že mluvim o antikoncepci

_Bůh_

To je mi Vás líto, přeji pevné zdraví. https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=hormonal­ni+antikoncep­ce+mrtvice&oq=hor­monalni+antikon­cepce+mrtvice&aq­s=chrome..69i57j33i16­0.10817j0j4&c­lient=ms-android-samsung-ga-rev1&sourceid=chro­me-mobile&ie=UTF-8&chrome_dse_at­tribution=1
To mi připomíná, že musím nakoupit filtry do konvice, abych nepil ty hormony ve vodě. Každá druhá ženská zobe pilulek, a ryby pak ve vodě plavou bříškem vzhůru.