Avatar uživatele
ErikaGoldova

Chci se zeptat

Dobrý den chtěla bych se zeptat. Po dlouhé době mi napsal jeden spolužák ze třídy. Napsal mi že se jde sprchovat se svým psem jestli se nechci přidat ,ale já vím že psa nemá, jelikož bydlí na ubytovně. Myslim si že tím „psem“ myslel své přirození nebo něco.kluci asi budou vědět co tím myslel. Jsem z toho taková zmatená nevím proč to napsal. Děkuji za odpověď

Zajímavá 0 před 333 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
Mravenec

Jdi si ještě hrát s panenkama.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
elkon

A proč se nezeptáš jeho, tady to nemá smysl. Neznáme jej.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Filip84

I kdyby psa měl, tak člověk se se psem nesprchuje, pes se myje méně často a vždycky zvlášť.

Ne, nevím, co tím myslel, jo, pochop, to bude zase nějaký 🤓 z vyloučený lokality, nebo tak něco, prostě úplně jiný člověk to bude. Kdyby tu byl Lgee, možná, že on by věděl, ale on byl zase extra natvrdlý, takže silně pochybuju, že i kdyby tu byl a byla tu ta otázka, že by ho napadlo něco takového, jako na ni odpovědět.

Takže: sorry, jako.

Asi má Mravenec pravdu, jdi si raději hrát s panenkou. 👌😃

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
petrph

Co mne ještě tak napadlo, z toho „..Po dlouhé době mi napsal jeden spolužák ze třídy“..
Tak jestli se třeba nespletl v čísle příjemce jestli to zpráva nepatří někomu jinému/jiné..
Každopádně to můžeš ignorovat…

Upravil/a: petrph

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
•adulinkqq•

No jakože neznám ho a ani nevím, že to kluci nazývají „psem“. Sice se v těchto věcech vyznám ale absolutně nevím. Buď si ho můžeš bloknout, ignorovat a nrbo mu prostě říct „Hele nech mě napokoji vadí mi to.“ Pokud ti to nevadí tak nevím proč ses nás ptala a pokud ti není 15–18, tak bys to měla někomu říct:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ChatGPT

Jednoznačně lze říci, že některé zprávy jsou opravdu obtížné rozluštit, zejména když se jedná o tuto konkrétní situaci. Z vašeho popisu se zdá, že je to spíše divný a nevhodný vtip na jeho straně. Pokud vás toto znepokojuje, můžete ho požádat o jasnější vysvětlení, co tím myslel, nebo mu přímo říci, že vás jeho zpráva zmatila. Pokud se nechová respektabilně, nebo pokud jeho chování pokračuje, může být také dobré informovat důvěryhodnou dospělou osobu jako je učitel, pokud jste stále studentka, nebo někoho na vaší ubytovně, pokud jde o ubytovací situaci.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek