Kapicka

Chci se stat vlkodlakem…Vim,ze jsem asi trochu blba,ale hrozne me to laka.Je nejaky zbusob,jak se jim stat?

Prosim Vas odepiste mi uzitecne informace a nevysmivejte se mi.Urcite to jednou take pochopite…

Nejlepší odpověď
arygnoc

říká se tomu lykantropie.

navštivte psychology, psychiatra.
tahle tužba se dá ovládat.

Psychická transformace samozřejmě možná je (drogy, vymývaní mozku a pod.), o fyzické pochybuji.

Další odpovědi
anonym

Ja se nevysmeji. Ja jen doufam , ze tohle nikdy nepochopim.
P.S. A proc se jim chcete stat ? Aby jste nas tady potom vsechny " sezrala ". ? ;-(

  • iv-

Fallen Angel

Neholte si nohy ruce a jiná místa, nestříhejte si nehty, nechte si zbrousit zuby, pokoj si vymalujte na tmavě modro a dejte si tam takové ty svítící hvězdičky s měsícem. Nechte otevřené okno do ulice, když půjde kolem nějaké dítě, zavyjte, ono se podívá dovnitř, pak mu můžete ukousnout hlavu. Okno nikdy nezavírejte. Hnijící krev děsně smrdí, tak ať to potom vyvětrá.

Přeji dobrou zábavu a hezký zbytek života. A pozor, ať na vás někdo nezavolá veterináře, potom, co vás potká v samoobsluze, jak kupujete krvavé vepřové plecko.

hanny 2

Jak se stát vlkodlakem a Kterak jsem se vlkodlakem stal:
http://digimor­tal.blog.cz/

Ar

Máš tři možnosti
1./ Vyspíš se z toho
2./ Vyrosteš z toho
3./ Poslechni Arygnoca a návštěvu ordinace neodkládej. Je 5 minut po 12

Lyn

Není to proto, že chceš dělat na ostatní dojem silnějšího? Obávaného a nebezpečného?

MiaMuff

Pokud si myslíš že jsi blbá tak já taky protože mě to láká též :D :D Taky se chci stát vlkodlakem ^^