Avatar uživatele
Kapicka

Chci se stat vlkodlakem…Vim,ze jsem asi trochu blba,ale hrozne me to laka.Je nejaky zbusob,jak se jim stat?

Prosim Vas odepiste mi uzitecne informace a nevysmivejte se mi.Urcite to jednou take pochopite…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 3Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, anonym, MiaMuff před 4632 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
arygnoc

říká se tomu lykantropie.

navštivte psychology, psychiatra.
tahle tužba se dá ovládat.

Psychická transformace samozřejmě možná je (drogy, vymývaní mozku a pod.), o fyzické pochybuji.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Ja se nevysmeji. Ja jen doufam , ze tohle nikdy nepochopim.
P.S. A proc se jim chcete stat ? Aby jste nas tady potom vsechny " sezrala ". ? ;-(

  • iv-

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Fallen Angel

Neholte si nohy ruce a jiná místa, nestříhejte si nehty, nechte si zbrousit zuby, pokoj si vymalujte na tmavě modro a dejte si tam takové ty svítící hvězdičky s měsícem. Nechte otevřené okno do ulice, když půjde kolem nějaké dítě, zavyjte, ono se podívá dovnitř, pak mu můžete ukousnout hlavu. Okno nikdy nezavírejte. Hnijící krev děsně smrdí, tak ať to potom vyvětrá.

Přeji dobrou zábavu a hezký zbytek života. A pozor, ať na vás někdo nezavolá veterináře, potom, co vás potká v samoobsluze, jak kupujete krvavé vepřové plecko.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
hanny 2

Jak se stát vlkodlakem a Kterak jsem se vlkodlakem stal:
http://digimor­tal.blog.cz/

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ar

Máš tři možnosti
1./ Vyspíš se z toho
2./ Vyrosteš z toho
3./ Poslechni Arygnoca a návštěvu ordinace neodkládej. Je 5 minut po 12

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lyn

Není to proto, že chceš dělat na ostatní dojem silnějšího? Obávaného a nebezpečného?

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
MiaMuff

Pokud si myslíš že jsi blbá tak já taky protože mě to láká též :D :D Taky se chci stát vlkodlakem ^^

před 4503 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek