Chci se rozvést.

Manžel asi vše podepíše, ale bude velmi pasivní. Nikam nepůjde, nebude chtít nic řešit.Nepůjde k soudu ani notářce, tak nevím. Co se týká majetku, tak jsme schopni se domluvit, ale jak říkám – bude dělat mrtvého brouka.

Nejlepší odpověď
standa

Pokud jste bezdětní nebo jsou již děti dospělé a jste dohodnuti na vypořádání majetku, tak vás soud rozvede i bez osobní účasti manžela u soudu.

Ale manžela musíte ´dostat´ alespoň k notáři, bez této jeho nezbytné „spoluúčasti“ vás nerozvedou.

Další odpovědi
panenka

pokud souhlasí s rozvodem a jste skutečně domluveni měl by se nad sebou zamyslet a vše vydržet to vyřizování a né dělat mrtvého brouka a ještě to více prodlužovat.s ta­kovou to neukončíte nikdy a budete se akorat hadát

LD75

Tak se domluv s notářem na návštěvě u vás.....ten by koukal…:))).