GTA Andreas

Chci řád bílého lva. Kde se dá koupit?

Doplňuji:
Děkuji za očního zubaře. Řád nebo medaili si udělím sám.

Nejlepší odpověď
led

V apateke ani v obchode nekúpite.
Musíte byť zo zahraničia a mať iný „rad“ na výmenu. Medzi zberateľmi bežná prax. Nechodíte na zberateľskú burzu?

Další odpovědi
quentos

U Vaška Klausů, ten za pořádnej balík udělá všechno. Ale už máte čas jenom do čtvrtka.

anonym

ty sa máš.
Ja neviem zohnať platný „Jízdní řád“ od ČD a teba zaujíma nejaký albínsky lev.

MonkeyKing

V Kocurkově za 10 Kč nebo si vylezte na lijánu k zubařovi, aby vám prohlídl oči, protože nic neslyšíte!!

Řády se udělují, nedají se koupit!!!

Michal Kole

Stáhni si fotku, překresli v CADu, vyfrézuj na CNC frézce a nabarvi modelářskou barvou.

nebo vyrob metodou rapid-prototyping