Leontina

Chci moc králíčka ale rodiče mi ho nechtějí dovolit. Jak je mám přemluvit?

Moc si přeji králíčka ale rodiče mi ho nechtěji koupit.máme doma psa,kočku,papouška a ryby(pes slintá kočka na mě furt sičí rybky jsou nudné a papoušek mi vzdy někam na konec voliéry uletí)Prostě si přeji králíčka protože je chlupatyˇ nesyčí neslintá nedělá hlasitý zvuky a nelétá.mamka mi říká že musím mit maximálně dvě dvojky na vysvědčení ale vím zě mám mozkové problémi a proto mi to ve škole nejde.na králíčka mám času hodně a byla bych za nej zodpovedná.moc se staram o nase zviratka a doma udelam co mi rodice reknou jenom neudelam to at dostanu 1z testu .Proto vás moc prosím abyste mi pomohli.dekuji predem Lea

Odpovědi
klumprt

Tak to je hustý. Snaha rodičů udržet v domácnosti určitý limitní počet zvířátek je pochopitelná. Možným řešením by bylo odstranění jiného zvířecího miláčka, tak aby byl limitní počet zvířátek udržen i po pořízení králíčka.

Mozeq

To je tak, každé zvířátko něco dělá… králíček je zase třeba taková malá výrobna na bobky! Takže kudy projde tam je bobek 🙂 a že jich je fakt dost :D