chci mejlovou adresu

Chci mejlovou adresu

Nejlepší odpověď
anonym

za nejlepší ze zahraničních domén považuji gmail.com. S touto doménou máte přístup k mnoha dalším službám jako google docs na sdílenía tvorbu jednoduchých dokumentů, picasa web na sdílení fotografií, bogger na psaní blogů (mnohem hezčí a lepší služba než na českém seznamu), youtube a další…

Další odpovědi
Dandi

koukni na www.gmail.com a zaregistruj se… nebo www.seznam.cz

petr83

Dobrý den,
stačí si vybrat poskytovatele. V ČR je nejrozšířenejší asi seznam.cz. Ale můžete využít například i centrum.cz, atlas.cz nebo další..ze zahraničních stojí za zmínku gmail.com, mail.yahoo.com, ci hotmail.com. Stačí se vždy jen registrovat a mail je Váš.

Krugerka

stačí si ji vytvořit na nějakém portálu..nejvíc jede seznam..ale pak máte taky centrum,atlas…ad.

alenka901

není problém si vytvořit email.třeba seznam-mail-vytvořit nový email-vyplníš uživatelské heslo,jméno atd a máš mejl