Šárka014

Chci letět do USA jako au pair a mám cca 800 hodin s dětmi, bude mi to stačit?

Odpovědi
Edison

Pokud hodláte házet S dětmi, tak ještě jde o to čím. Třeba granáty bych USA moc nedoporučoval. Kytičky na Trtumpetistu by mohly pomoct.. ale jestli by to stačilo… to nevím. Raději bych doporučil vízum.

Bobek 2

Pokud chcete házet s 800 dětmi, tak prosím opatrně, ať jim neublížíte.

nyjono

Otázka není, jestli to bude stačit tobě, ale jestli bude 800 doložených hodin praxe s dětmi stačit tomu, komu budeš hlídat.

Edison

Bobku, nahrávka na smeč. Je rozdíl házet S něčím a házet nečím… 😁