kikinka2210

chci hrát ve filmu

nevíte někdo o nějakém konkurzu do filmu nebo reklamy,seriálu ?
chtěla bych v nějakém filmu nebo lépe seriálu hrát nějakou roli :) nevíte o nějakém konkurzu pro dívky od 13ti let z ústeckého kraje ?

Nejlepší odpověď
led

Nájdi nejakú agentúru, sprav konkurz, dajú ťa do databázy a čakaj…
search.seznam­.cz/searchScre­en?q=herec+agen­túra
Pokiaľ nemáš niekoho, kto ťa pozve na konkurz, je toto jediná možnosť
Doplňuji:
oprava odkazu:
http://search­.seznam.cz/se­archScreen?q=he­rec+agent%FAra&sou­rceid

Další odpovědi
venkovan

Podobná otázku tu už kdysi byla, zřejmě takových přání je hodně, ale šancí málo.
je ale otázkou, zda jsi připravena na to, že to hraní je svým způsobem řehole. jednu scénu opakuješ kolikrát do blba, jenou se štábu nelíbí to, jindy tamto apod. A neustále opakovat jednu či druhou větu dokud není rejže špokojený je na palici. Alespoń mne tím v různých pořadech o něčem vždycky dokázali dostat. Poprvé vždy dost dobré, podruhé byly otázky zpravidla položeny jinak, a už se odpově´d musela na místě vytvořit nová, a po čtvrté zpravidla zjistili, že mé IQ prudce kleslo.
Stejně tak když jsme byli s klukama někde na komparsu. Jednu věc několikrát opakovat přesně tak jak si přeje režisér je podle mne pro normálního člověka nepřirozené.
Ale člověk má zkusit všechno – pokud neohrozí život.