Chci cestovat se student agency do zahraničí odlet z Vídně neumím německy je to problém, jak to funguje?

Nejlepší odpověď
led

Vo Viedni na letisku sa dohovoríte aj česky, alebo slovensky

Další odpovědi
Pavluška

Problém to určitě není, já letěla jednou s čistě německou cestovkou ze Stuttgartu, německy neumím vůbec a domluvila jsem se všude rukama nohama 🙂. Ale většinou ani není třeba mluvit. A pokud jedete přes Student agency, pravděpodobně Vám před odjezdem pomůžou, pokud se zeptáte na to, z čeho máte obavy.

mirlin

Ahoj,cestovat se dá vždycky a za jakých koliv podmínek.To že neumím jazyk není ostuda,ostudou je neudělat vše proto,abych znal alespoň pár základních vět.Ať jsem byl kdekoliv vždy to bylo dobré,nakonec po týdnu či dvou zjistíš že už si schopen se dorozumět.Šťasnou cestu. mirlin