jsemjá

Chcete vysvětlení mých otázek?

To s tím zrušením registrace. Nechci jít pryč, jen jsem se ptal pro zajímavost, a několikrát jsem to tady říkal. Ti, kteří to nechápou, například Elkon, ať se do toho nevměšují.

Nejlepší odpověď
elkon

Reakce na otázky není vměšování. Bohužel si na ty tvé bláboly tedy musíme zvyknout. Jako na ty ostatní. Nejsi tu sám, kdo se tu tak prezentuje. Pro jistotu to hned nahlaš.

Další odpovědi
seraphico

Elkon má pravdu. Reakce na tvou otázku není vměšování. Nehledě na to, že otázka na deaktivaci účtu už tu byla nesčetněkrát, tak sis jí mohl najít v archívu.