Chcete si zadarmo užít vody,písku i tepla?

Tak přijeďte ke mně.Budu betonovat a to se krásně i zahřejete. 😁

Nejlepší odpověď
Damiana

To bys musel umět zahřát i pohledem! Jsi si nějak moc jist, že by každý hned přiložil ruku k dílu. Co kdyby ti přijel nějaký pan Lorenc? 🙂

Další odpovědi
anonym

Barbakane, znám to. Stavěli jsme s manželem domek a bylo to nejen tohle, ale také mračna komárů, rozehřívání asfaltu (dodnes mám jizvu na zápěstí) a dřina, dřina, dřina.
Dům je pryč a já z toho nic neměla. Jen tu dřinu a dnes zničené klouby.

Drap

Mě plně stačí teplo domova, takže se mnou nepočítej