Arlos

Chceli by ste vidieť film v kt. niekoho zavreli do basy lebo zabil prezidenta a potom utiekol a zabil nového prezidenta?

namiesto prezidenta to môže byť aj diktátor, kráľ, sultán…

Odpovědi
klumprt

pošiel by som na to do kina

Kdyby v tom hrál Lukáš Vaculík, tak rozhodně!

Klaproth

stiahol by som si to

Ale pouze za předpokladu, že ve filmu bude nahatá Jitka Čvančarová.

Alesh

nie

tvl, díky… nemusím všechno 🙂

Brblal

nie

Podobné filmy mě nezajímají, nekoukal bych ani kdyby to dávali v někreré české TV.

Mě zajímají filmy a reportáže z opravdových událostí, dále naučné filmy, komedie, z vědy a techniky, astronomie…ale dost si vybírám – moc na TV nekoukám…

da ny

nie

Nechceli
takéto „wolowiny“ ma nezaujímajú.

nyjono

nie

.

metro

pošiel by som na to do kina