Pan Iks

Chce, nechce, nebo, co se vlastně děje?

Zdravím. Znám ženu, která je o 12 let starší než já. Vdaná, dvě malé děti. Manželství se jim zvolna rozpadá. Vždycky se mi líbila, ale nikdy mě nenapadlo, že by se mohlo něco stát. Byla spíše, jen takovou představou. Člověk jí vždy rád viděl, prohodil pár slov, ale to bylo všechno a ani mi nějak nepřišlo na mysl, že by se mohlo něco stát. Letos na konci března jsme se dali do delšího povídání a zjistili jsme, že si občas chodíme zahrát tenis. Sice nám to moc nejde, ale baví nás to :) Tak sem se jí zeptal, že někdy můžeme vyrazit spolu. Šli jsme hned následující týden, dokonce dvakrát. A tady to začíná. Bylo to příjemné, ale stále sem to bral jen jako občasný tenis. Najednou jsme si začali psát, někdy dlouho do noci, potkávat se při různých příležitostech a pravidelně dvakrát týdně chodili pinkat. Bylo jasné, že už nám ani jednomu nejde jen o to chodit si zahrát. Asi po 14-ti dnech tohohle mi najednou začala tvrdit, jak musí jít jen o tenis a, že mezi námi nebude víc. Bral sem to jako uzavřenou věc a upřímně jí řekl, že už to z mé strany není jen o tom chodit hrát. Logické vyústění tedy bylo, že už se neuvidíme. To se stalo ve čtvrtek a v sobotu už jsme hrali, jakoby se nic nestalo. A takhle nám to pokračuje už měsíc a půl. Hrajeme, píšeme si, objetí a pusa na rozloučenou. Řeči o tom, jak mě má ráda, ale že nemůže být víc a tak dokola. Pravda je taková, že jí mám opravdu rád, i přesto, že vím, jak to celé dopadne. Spíš mi jde o to. Je možné, že mě má vážně ráda a jen se bojí to pustit někam dál a nebo si jen užívá pozornost mladšího a tak trochu se mnou vyjebává? Děkuji za případné odpovědi.

Nejlepší odpověď
ivzez

Pane Iks,
proč si myslíte, že na to, nač Vám může odpovědět pouze ona,
dokáže odpovědět někdo jiný? Zeptat se musíte jí.
Nebo nám na ni dáte kontakt, aby to někdo udělal za Vás?

Další odpovědi
Drap

Samozřejmě že je to možné. Možné je všechno. Nikdo z nás to bohužel nedokáže tady vyhodnotit. Nikdo z nás tebe ani ji nezná , jak tedy máme proniknout a ohodnotit vaše city? Možná je to jen hra, možná také ne. Znám osobně celou řadu případů, kdy páry mají od sebe větší věkový rozdíl a přesto, alespoň z toho co je vidět, jim to skvěle funguje.
Bohužel, celou záležitost si budete muset rozhodnout a vyřešit pouze sami.

autacek

Nepíšeš kolik vám je let. Pochybuji, že ona, jako zralá žena se závazky by v tobě viděla potenciálního živitele jejich dětí. To, jestli si chce nevěrou přidělávat další problémy ve svém manželství je též jen na ni. Možná kdyby ti šlo jen o příležitostný ssx, tak snad, ale jestli do toho dáváš city, tak je to patrně jen na škodu. No může to být ale vše i jinak, do hlav vám nikdo nevidí.