Schmiu

Chce být někdo můj kamarád přes internet?

Odpovědi
hapiky

Říká se, že kamarád taky rád. Tady jsou kamarádi inkognito.

Vit Kouba

Máš facebook?

Zdroj: https://www.fa­cebook.com/pro­file.php?id=1000­80178123933

zjentek

A kolik je ti let a z jaké sociální vrstvy jsi? Mně je to jedno ale ty aby ses pak nedivila! (;

Rokio

Mně můžeš občas napsat a já ti rád odpovím, jestli chceš. Můžeme si dopisovat, pokud to bude v rozumné míře.

BeruskaKiki

Ahoj kamarádství mi nevadí ale nediv se moc lidem přez internet nevěřím… Teda u těch u kterých mám jistotu že jsou v pohodě. (Mám své důvody)