Nikoltyna

Chápete smrt Donnyho a Omara ve filmu Hanebný parchanti?

Ve filmu si všichni panchrti přidělali k chodidlům výbušniny, poté se to nějak zvrhlo s Aldouem a jakmile to kino zapálili a dole zadělali vchod, tak proč neutekli a ty výbušniny nedali pod ty sedadla ??? Oni tam totiž zůstali a postříleli pár lidí kteří by stejně za chvíli umřeli. Zůstali tam a vybuchli s kinem. Neví někdo proč tam zůstali ???

Odpovědi
lejdy.můn

Ten film jsem neviděla, tudíž vkládám jen přibližný překlad toho, co jsem našla na netu. Jelikož neznám kontext, nemůžu bohužel zaručit, že tam nebudu mít bláboly (nebo přinejmenším „technický“ nesrovnalosti. 🙂

Proč se Donny a Omar nepokusili uniknout z hořícího divadla?

Donny Donowitz a Omar Ulmer chtěli mít jistotu, že oni byli těmi, kdo zabil Hitlera a jeho štáb. Když si uvědomili, že je divadlo v plamenech, možná že jim zkrátka došlo i to, že všechny únikové cesty jsou zablokovány, a tak se rozhodli „vyhasnout v záři slávy“, berouc s sebou co nejvíc nácků ještě před tím, než všichni zemřou.
Druhé možné vysvětlení je, že byli natolik zabráni do té chvíle a tak moc se soustředili na zabíjení, že pravděpodobně zapomněli, kolik času zbývá do odpálení bomb připěvněných k jejich nohám, jelikož všechny tři bomby explodovaly současně.

http://www.im­db.com/title/tt036174­8/faq#.2.1.15