Avatar uživatele
Michal Kole

Chápe někdo, že v kodexu je věta o vzájemné toleranci a vůbec se to tu nerespektuje a ještě se uvádí lživý důvod smazání

bez jediného důkazu ?

Uvést důvod vulgarity, když není použito ani jedno sprosté slovo, to mi fakt hlava nebere.

Sice mám papíry na hlavu, ale není v nich nic že jsem „totální …“ jak si tu nějspíš někdo myslí.

Citace:

„Pamatujte, že Odpovědi.cz jsou různorodou společností lidí s rozdílnými názory. S každým by mělo být jednáno s respektem. Respektování ostatních dělá komunitu lepší pro všechny.“

Já respektuji, že někdo sem dává svoje maturitní otázky tak nechápu proč někdo nerespektuje mě.

Je pitomost vše mazat, když to lze „odsunout“ do „méně“ viditelné kategorie a TAM to v klidu prodiskutovat a pak otázku napsat znovu a upravenou, aby byla „pochopitelnější“, „čtivější“.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 7Pro koho je otázka zajímavá? manon, iceT, johana 56, briketka10, misskas, Illines, zzzzz před 4155 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Illines

Je to pitomost mazat,ale porad lepsi lekce plavani(coz myslim,by mel ovladat kazdy clovek) nez nejake rovnice a jine skolske ulohy.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Já mám tvoje otázky ráda, vždy se u nich zasměju 🙂

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek