aramah

Četly jste? Moc krásná kniha.

Prsatý muž a zloděj příběhů, napsal to Josef Formánek,můžu pouze doporučit.
Doplňuji:
Omlouvám se, myslela jsem že stačí jedno upozornění. Děkuji.

Nejlepší odpověď
quentos

Podle toho ypsilonu je otázka zřejmě směřována výhradně ženám, proto pouze vzkážu, že knihu četla moje maminka. Též si ji velmi pochvalovala.

Další odpovědi
annas

Aramah, neznám. Děkuji za doporučení. Poohlédnu se po ní. Hned jsem se podívala na stránku idnes.cz a přečetla podrobnější informace. Kniha má příznivé hodnocení i od několika českých spisovatelů.

oskar

Já jsem to četl a také se mi to líbilo.

Chandler

To jsme teda nečetl Y