pusinka50

Četli jste zprávu na facebooku? Zakrýváte klávesnici bankomatu při výběru peněz? Rukou, peněženkou apod.?

A jestli ano, či ne, tak proč? Já klávesnici zakrývám peněženkou již od té doby, co se objevili vykrádači bankovních účtů a začalo se o nich psát..Jaký názor na to máte vy?
Teď to odnáší zas Olomouc, Šumperk a Přerov.

http://tn.nova­.cz/clanek/na-olomoucku-nasli-napichnute-bankomaty-neokradli-i-vas.html

Nejlepší odpověď
zzzlatokopka

jiná odpověď (prosím vysvětlit)

Zakrývám nejen u bankomatů.

Nedávno mě v kauflandu překvapilo, že ty jejich nové kamery nad pokladnou, snímají přímo ten číselník čtečky:-(((

V Tescu ani nevím, kam kamera (černá koule) směřuje, takže zakrývám všude.

Další odpovědi
quentos

ano, zakrývám, mám obavy z vykrádačů účtů

ta zpráva už je stará několik let, od té doby to tedy – taktéž několik let – radši zakrývám.

iceT

ne, nezakrývám a peníze vybírám bez obav

neboť peníze z bankomatu nevybírám

setapouch

jiná odpověď (prosím vysvětlit)

Viz zzz. Sice by nebyl problém získat peníze zpět, banky jsou v tomto vstřícné, ale i dočasná absence peněz na běžném účtu člověku může zkomplikovat život.

hanny 2

jiná odpověď (prosím vysvětlit)

Peníze z bankomatu nevybírám.

dudu

ano, zakrývám, mám obavy z vykrádačů účtů

Jsem obeznámen s fígly vykradačů i se způsoby jak se bránit. Jsou to „šikovní kluci“ a proto výše zmiňovaný postup každému vřele doporučuji.

Agneta

ne, nezakrývám a peníze vybírám bez obav

prostě to umím :DDD

arygnoc

jiná odpověď (prosím vysvětlit)

v bankomate, markete zakrývam.
na i-banking mám takú kalkulačku, kde v dvoch krokoch získavam dočasne platné heslo (asi 2 minúty), aj to iba z jedného počítača.
m-banking nepoužívam.
tú kartu, čo sníma len tak halabala (bezkontaktná karta?), keď okolo prejdem, nemám a nechcem.
keď potrebujem, zájdem do banky.

;-Q

anonym

jiná odpověď (prosím vysvětlit)

Nezarývám,nekoukám na plátky jako je facejbouk,nemusím mít potřebu vybírat peníze z automatu,mám jich dost doma.
Adresa:........

lota

ano, zakrývám (z jakého jiného důvodu?)

Zprávu na fb jsem nečetla, zakrývám z bezpečnostních důvodů dlouho.

ReHu

ano, zakrývám, mám obavy z vykrádačů účtů

Jasně, že jisté obavy mám.
Zakrývám peněženkou již dlouho.

Reezo

ano, zakrývám, mám obavy z vykrádačů účtů

Taky když je kolem víc lidí.

Luxx

zzzlatokopka → ty kamery na kasách snímají ruce pokladní, jestli špatně nemarkuje a jestli nedává peníze do kapsy místo do kasy ;) obraz jde do detektivní místnosti a detektivy stejně zajímá jen jedno – konec šichty :) toť moje zkušenosti..
ale přesto není marné si ten PIN zakrýt, někdo se ti může koukat přes rameno a ani si toho nemusíš všimnout…