Avatar uživatele
annas

Četli jste, že v Německu byl otevřený nudistický hotel?

Podle pravidel hosté musí být za všech okolností nazí, nařízené jsou jen ručníky na židlích a lehátkách.

Také zavedli zkušební nudistické lety. Pětapadesát cestujících přijde na letiště jako všichni spořádaní pasažéři. Svléci se můžou až na palubě letounu. Z bezpečnostních důvodů však letušky i piloti zůstanou ve svých tradičních uniformách.

Co si myslíte o této novince? Německu nepatří v tomto směru prvenství…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 9Pro koho je otázka zajímavá? led, panenka, anonym, quentos, 9 řemesel, vagra, rynek878, Dmitrij, anonym před 4970 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
mosoj

Další příklad jak lidstvo začíná blbnout a neví co roupama dělat.
Líbí se mi ženské tělo, ale vzhledem k neomezenému přístupu toto musí být chuťovka.
Lidstvu chybí sebekritika.
Doplňuji:
Nuda pláž chápu tam se jedná o pobyt na sluníčku bez oděvu což je pocitově, zdravotně, ale i jinak vynikající, ale že by bylo třeba jíst a popíjet nahatý mimo soukromí ???

Upravil/a: mosoj

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ten který je

Doufám že nezavedou něco podobného v pražské MHD např.v odpolední dopravní špičce.:-D

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
oskar

Vrchol nemravnosti to je slabé slovo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

má to svoje čaro… nerozoznáte milionára od žobráka – všetci sú si rovní 🙂
viete si predstaviť, koľko takto ušetria za šperky a šaty?

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
pondělí

je to zcela přirozené,zdravé a hlavně levné
A JINAK TAKOVÉ HOTELY A RESTAURACE JSOU PO CELÉM SVĚTĚ,I V MADAR­SKU,POLSKU NEBO RAKOUSKU
A JMENUJÍ SE NATUR.HOTEL,
JAKO NĚKDO MUSÍ JEN BIO,POTRAVU JINÝ NESNÁŠÍ ŠATY,
JÁ SE TAKÉ NARODIL NAHATÝ
VY NEE................

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Každému podle jeho nátury.Nemyslím si,že němci mají v nudismu prvenství.Jen ho „vylepšili“.Ale jistě to není vrchol nemranosti ,Oskare.Nahota,po­kud není spojena s násilnostma a perverzitou,nebo nenese prvky pedofilie,je přirozená.To je můj názor,který je jistě ovlivněn myšlenkama Mudr. Uzla,našeho předního sexuologa.Srovnávat nahotu s Hitlerem a náckovstvím,to je silná káva a to si myslím jak jsem tolerantní! Michal

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
annas

Bigfoote, souhlasím s Michalem, Vaše odpověď opravdu nesouvisí s náckovstvím. Špatně jsem si ji přečetla a dala Vám bod.

před 4969 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek