Đšáša <3

Četli jste knížku : KOČIČÍ HOLKA OD THOMASE BREZINY ?? A líbyla se ??

Nejlepší odpověď
anonym

Ne

Ale ty asi moc nečteš, když do veřejné otázky plácneš hrubku hned 5× za sebou a ani nevíš, že „líbila se“ je s oběma měkkými i!

Další odpovědi
zzzzz

Ne

Nic si z toho nedělej, já taky píšu s chybami.

otaznik007

Ne

Možná že si přečtu…knížky od Thomase Breziny jsou vždycky SUPER!!!

anonym

Jak se zdá, tak touto chybou trpíš už nejméně 4 měsíce, viz odkaz:
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/znate-pisen-jar-of-haerts-a-liby-se-vam-od-christiny-perri