Nela56

Četl jste někdo serii knih „After“?

(Spisovatelka Anna Todd)

Odpovědi
jsemjá

Ne.

Midas

Ne. Viděl jsem film, ale normálně mě tyhle náctileté romance/dramata moc neberou. Ale ušlo to. Podívám se i na 2.
Víc se mi ale líbily Nádherné bytosti, Město z Kostí, Upíří akademie, S láskou Rossie (to ale není úplně jen pro puberťáky). Všechno je to ale takový průměř, na který se ale dá podívat. Co e mi líbilo byli ale Spisovatelé (2012), to je takové víc zajímavé, reálnější a je to o spisovatelích.
Upíří deníky a Vlčí mládě taky ujdou :DDD Ale The Originals jsou nejlepší (to už není zaměřené na takové to pubertální drama a o to je to lepší. Navíc i v Upířích denících se mi líbily právě ty série, kde byli ti Původní).

Co se týše literatury, tak něco takového vůbec nečtu. Na nějaké takové filmy se vyjímečně podívám, ale v literatuře jsem jinak orientovaný – odborná literatura, historie, klasika a klasické romány a divadelní hry.

anonym

Ne, doporučuješ a proč?

Nela56

@Midas neměl jste se dívat první na film, popravdě Vám řeknu, že ten stál za nic, oproti knize (obecně jako vždy, když je příběh v psané i filmové podobě..). Být Váma si první přečtu knihu a pak se koukejte na film :) Je to lepší :)

Midas

To už tak bývá. Knihy jsou vždy lepší… ale tohle vůbec není můj žánr, nečetl bych.

Nela56

Jen jsem tím chtěla říct, že jestli se Vám film nezdál špatný, kniha by Vás možná také bavila..