Reny

Cena pozemků za 1m2

Mám dotaz, kde bych se měla dohledat abych zjistila jaká je cena za 1m2 (např. zahrady) dle bydliště.

Nejlepší odpověď
kropitko

Džanička to napsala hezky…ale ta cena může být i daleko vyšší,záleží na lokalitě. No a jinak se koukněte třeba na Sreality,najděte tam podobný pozemek v lokalitě,která Vás zajímá. No a podle toho si udělejte obrázek o tržní ceně pozemku.

Další odpovědi
Džanička

Určitě vám to řeknou na obecním,městském popř.pozemkovém úřadě.Vše závisí na tom,jaká je to lokalita.Jestli je tam celkově prodejnost pozemků,bytů,at­d.Jaká je tam celková infrastruktura,at­d.Pokud je to rekreační oblast,bude to dražší. 1m2 může stát třeba jen 50kč nebo méně,ale také může stát i 500–1000 kč a více.

atriplex

Koukněte se na nabídky realitních kanceláří. Tam jasně uvidíte jaká je tržní cena.