smile4you

Cena a kvalita přišití uší (otoplastika) v ČR?

Máte někdo zkušenosti, nebo alespoň můžete poradit, kde u nás v České republice lze provést korekci odstátých uší za relativně přijatelnou cenu? Jednalo by se pouze o jedno ucho staršího dítěte (již nelze proplatit pojišťovnou). Některé kliniky jsou poněkud drahé, hledám levnější variantu, ale musí být ověřená a spolehlivá. Nejlépe pokud by to bylo v oblasti Východních/Střed­ních Čech (ne Morava, to je příliš daleko). Děkuji vám mockrát za vaše příspěvky!!

Odpovědi
Alesh

A co třeba FN HK?

chirurgie vybraných vrozených vývojových vad – korekce jednoduchých vrozených vývojových vad ruky, operace odstátých boltců, jednoduché korekce v oblasti obličeje

Zdroj: http://www.fnhk­.cz/chirurgie/le­cebna-pece/plasticka-chirurgie/spektrum-vykonu

DomcaJe

Já jsem toto absolvovala u pana Justana v Brně :) www.plasticka-esteticka-chirurgie.cz, ceny tam najdete také na webu.
Toho fakt můžu doporučit.

nella98

Domčo ahoj, byla jsi u něho, jo? Dívám se, že hodně lidí si ho chválí, vypadá to na opravdového odborníka. Já právě přemýšlím, ke komu jít na plastiku uší.
Jak se k němu objednává? Nebo nejdřív je nějaká konzultace u něho v Brně, ne?

DomcaJe

jj u něho jsem byla. On má už hoodně let praxe, je fakt zkušený. Vůbec jsem se po konzultaci s ním nebála.
JJ prvně je určitě konzultace, on ti vše vysvětlí, řekne jak to bude probíhat atd…jj v Brně, sídlí v Surgal clinic.

nella98

Ok skvělé. Díky za tvou odpověd. Zkusím se s ním zkontaktovat. Dě­kuji

DomcaJe

No není zač, dej te pak vědět, jak jste se rozhodla, případně jak to dopadlo ! :) držím pěsti.