Avatar uživatele
tvaruzekcz

„Čekat 6 hodin u lékaře není tak strašné“, říká žhavý kandidát na ministra zdravotnictví Válek (TOP 09). Souhlasíte?

A jak hodnotíte jeho další neuvěřitelné výroky? Např. na otázku redaktora zda garantuje, že bude muset každá nemocnice zvládnout výkony a zákroky na stejné úrovni jako ÚVN nebo Motol odpověděl „Ne. Představte si to tak, že si dáte auto na STK a ta musí být všude na stejné kvalitě a vy víte, že když tou prohlídkou auto prošlo, tak kvalitu má.“

Zajímavá 0 před 934 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
led

Zjavne pán kandidát Válek (TOP09) nemusel čakať na ošetrenie s akútnym záchvatom, alebo úrazom.
Porovnávať „ošetrenie“ auta s ošetrením človeka mi pripadá zvrátené.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Neříkám nic. Výroky vytržené z kontextu jsem se odnaučil nějak hodnotit. A co vše říkal okolo, to nevím.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
GM

Celý rozhovor jsem viděla a bylo mi zle, jedním slovem – je to debil. Běžný člověk, pokud si nezaplatí, nemá pro něho žádnou cenu. Zlatý Adam, Arenberger a všichni před nimi.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Ametyst

On ví, že za jeho ministrování to bude ještě horší. Stop09! 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
plebs

Ovšem bude tam také že si připlatíte a budete a zdravotnictví lepšo-člověk

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paul1

Jedna věc, pto kterou nerad chodím k lékaři je čekání. A zvlášť mne štve, že mně předbíhají právě přišedší, s tím, že jsou objednaní, ale při vstupu do ordinace je zjevné, že se jedná o známé sestřičky, nebo doktorky.

0 Nominace Nahlásit