Dark_rose

Čeho si všímáte na lidech, když vejdou do místnosti?

Co vás jako první na nich zaujme?

Nejlepší odpověď
chachar1922

Výraz – nějaká sympatie či nesympatie. Z člověka dokážu vycítit tak trochu charakter už z prvního pohledu na něj, hodně mi dá výraz v obličeji.

Další odpovědi
zjentek

Nejdřív si všímám důvodu, proč jsou tam. Někdy to může zachránit i životy.
A ne, nenaučila mě to přisťehovalecká krize. Mám to v genech.
Jinak jsem už ve fázi, kdy po lidech nic nechci. Až tam dozraješ také, těžko tě už na druhých něco zaujme. Přestaneš je řešit. Přišli, odejdou. Každej sám ..a to je život ;)

Ale… možná trochu kecám. Když vejde nějaká pořádná ku.datra, probouzí se ve mne „takové něco“, co s ní určitě dělat nebudu. Ale kdyby chtěla, stejně bych to dělal. A toho si všimnu vždycky, prakticky desítky let a nedá se toho nijak zbavit.

briketka10

Nevím, nevím asi ten první dojem mě přece musí
zaujmout všechno, jako ženu, jak „voní“ oči, vše,

nebo né a ten ksichtík, jestli na něj vidím ten taky 😁

zjentku

Co Tvoje Fanynka ta by žárlila na
tu ku..datru, nebo né, jak to vidíš :))

Hans51

Jestli pozdraví.

sesednizkola

Vzhled a ve vyjmecnych pripadech napred smrad.

Ten sice nezaujme, ale vsimnu si jako prvni :D

anonym

Do které místnosti? Třeba na WC? Tak to si všímám, zda nemá vyhrnutou sukni nebo otevřený rozparek!

briketka10

To ségra měla taky takového „šamšuláka“ ten
každou takovou návštěvu tahal za fusekle i
mě a mamku prostě všechny, kdo k ní přišel 😁
A nevím, jestli i partnera, takové intimo jsem
s ní neřešila.

briketka10

Ahá, tak to jó 😁

zjentek

briketko, Fanynka by „takové něco“ přešla, aniž by hla čenichem. Počkala by, až ráno vyžehlíš, odejdeš a bude mít zase klid ;)

zjentek

ona je dost „po tatovi“